Kamenný event

Ozvučenie
Osvetlenie
Projekcia
Tlmočenie
Hlasovanie
LED stena
Foto & Video
Grafický dizajn

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Základ pre úspech

Kamenný event

Na Vašom kamennom evente sa postaráme o kompletné technické zabezpečenie. Naši technici sa postarajú o to aby bolo všetko ako má byť s dôrazom na profesionalitu a ochotu riešiť problémy.

Ozvučenie

Používame ozvučovaciu techniku prestížnych značiek, aby sme zaručili, že sa Vaše slová dostanú do uší každému zo zúčastnených. V oblasti ozvučenia konferencií a koncertov sme skúsenými odborníkmi, ktorí svojim profesionálnym prístupom vždy zabezpečia bezchybný priebeh každého eventu.

Osvetlenie

Skvele zorganizovaná udalosť s kvalitnými účastníkmi sa vďaka pôsobivej atmosfére stáva výnimočnou. V JEF Audio vieme vďaka svetelným efektom prispôsobeným presne podľa Vašich potrieb vytvoriť atmosféru, ktorá zmení aj všednú udalosť na nezabudnuteľný zážitok.

Projekcia

V oblasti projekcie zaručíme nastavenie akéhokoľvek druhu prezentácie so zreteľom na komfort prezentovania. Dojem, ktorý prezentácia zanechá, je našim hlavným cieľom a preto nenecháme nič na náhodu a vytvárame tie najefektívnejšie podmienky pre pôsobivé podujatia.

Tlmočenie

Efektívna komunikácia je kľúčom k dobrým medziľudským vzťahom. K nedorozumeniam dochádza práve vtedy, ak si ľudia navzájom dobre neporozumejú. Vďaka overenému technickému vybaveniu a kvalifikovaným prekladateľom pre Vás zabezpečíme bezchybné prekladateľské služby. Našim cieľom je, aby každá informácia zasiahla svojho prijímateľa v korektnom znení.

Hlasovanie

Zaujmite svojich poslucháčov pridaním interaktívneho hlasovania do Vašej prezentácie.

LED stena

Moderná technológia z oblasti veľkoplošnej videoprojekcie.

Foto & Video

Nestačí natočiť podujatie. My zachytíme zážitok a atmosféru. Každé podujatie je námet a pripraviť zaujímavý scenár je pre nás hračka. Používame najmodernejšiu technológiu, overených hercov k tomu aby sme dosiahli maximum pre kvalitný výstup.

Grafický dizajn

Navrhneme grafiku pre Vaše podujatie. Od letákov, program v online a tlačenej forme a navrhneme a zrealizujeme webovú stránku.

Návrat hore